جستجو کردن
Close this search box.

گاوصندوق بانکی

برای خرید گاوصندوق بانکی می توانید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید، صندوق بانکی با قیمت مناسب + یک سال گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش، جهت مشاهده مشخصات فنی، تصاویر صندوق های ضد سرقت بانکی ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

برای خرید گاوصندوق بانکی و موسسات مالی شما می توانید این محصولات را از فروشگاه سیف کاوه به عنوان معتبر ترین مرکز فروش صندوق های نسوز و ضد سرقت بانکی مراجعه نمایید، در بخش زیر برخی از محصولات صندوق بانکی را مشاهده می کنید.

مشاهده بیشتر

قیمت گاوصندوق بزرگ بانکی

قیمت گاوصندوق بانکی

در ابتدای صفحه شما لیست صندوق های بانکی را مشاهده کردید که قیمت هر کدام از این محصولات همراه با برند تجاری آن ها نیز درج شده است، اما برخی از محصولات همانطور که مشاهده می کنید قیمت آن ها درج نشده است و دلیل اصلی این موضوع هم نوسانات بازار ارز می باشد، به همین شما شما می توانید برای استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان مجموعه سیف کاوه با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید.
خرید گاوصندوق بانکی

خرید گاوصندوق بانکی

یکی از مزیت های مهم خرید از فروشگاه سیف کاوه این است که تمامی محصولات این فروشگاه از جمله صندوق های نسوز و ضد سرقت بانکی با قیمت مناسب و گارانتی معتبر در بازار عرضه می شود، شما می توانید همین حالا با مراجعه به صفحه خرید گاوصندوق لیست کامل محصولات این فروشگاه را مشاهده نمایید که قیمت تمامی محصولات به همراه مشخصات کامل آن ها با ذکر جزییات درج شده است.

صندوق امانات بانکی

در بخش زیر شما لیست محصولات صندوق امانات بانکی در فروشگاه سیف کاوه را می توانید مشاهده نمایید.

گاوصندوق بانک مرکزی

فروشگاه سیف کاوه طرف قرارداد تمامی بانک ها و موسسات مالی در ایران است، و محصولات خود را به صورت اقساطی نیز به تمامی بانک های دولتی و خصوصی از جمله انک مرکزی ارائه می دهد، جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی در مورد خرید انواع مدل های صندوق بانکی شما باید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید.

گاوصندوق بانک ملی

از آن جا که فروشگاه سیف کاوه یکی از قدیمی ترین فروشگاه های عرضه کننده صندوق های نسوز و ضد سرقت در تهران است، بانک های بزرگی مانند بانک مرکزی، و بانک ملی از جمله مشتریان قدیمی این فروشگاه هستند، فروشگاه سیف کاوه نیز نمایندگی رسمی برند های معتبر صندوق نسوز مانند کاوه، نیکا، گنجینه، گنجبان می باشد که صندوق های بانکی خود را با یک سال گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش در بازار عرضه می کند.

ویژگی های گاوصندوق بانکی

صندوق بانک به انگلیسی safe deposit و یا bank safe همانطور که از اسمش پیداست برای بانکها، صندوق امانات و موسسات مالی استفاده می شود، به همین دلیل، قطعا در صندوق های بزرگ بانکی نسبت به گاوصندوق خانگی سنگین یکسری فاکتور های مهم در زمینه طراحی و تولید وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرند.

از جمله بدنه، وزن، ابعاد، زبانه و یراق آلات صندوق های بانکی و موسسات مالی. با اطمینان می گوییم صندوق های بانکی تولید ایران از جمله صندوق بانکی کاوه، خرم و گنج بان از هر لحاظ دارای بالاترین سطح استاندارد می باشند، برای اطلاعات بیشتر در مورد این برنده ها، می توانید مقاله بهترین گاوصندوق ایرانی را بررسی کنید.

لذا صندوق های بانکی می باییست ویژگی هایی مهمتری نسبت به محصولات شرکتی، خانگی، هتلی دارا باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

ضمنا شما می توانید بدون نگرانی از حمل گاوصندوق علاوه برا استعلام قیمت صندوق های بانکی به خرید مطمئن انواع صندوق بانک و موسسات مالی نمایید و فروش اقساطی صندوق های ایرانی و خارجی را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش تجربه کنید.

ویژگی های یک صندوق بانکی خوب:

در ادامه شما را با برخی از ویژگی های مهم صندوق بانکی ضد سرقت و ایمن آشنا می کنیم که در زمان خرید محصول حتما با این نکات ویژه باید توجه داشته باشید.

قفل گاوصندوق بانکی

باید بدانید که در خصوص خرید صندوق های بانکی مهمترین چیزی که حائز اهمیت می باشد قفل آن است، شاید بپرسید چرا؟

امروزه بازکردن قفل گاوصندوق کار تقریبا آسانی شده است و این موضوع برای افراد ممکن است کمی باعث ترس از جانب سرقت محصول خریداری شده خود باشد.

اما باید بدانید که برند های مطرح صندوق های نسوز و خانگی از این موضوع مطلع بوده و سعی در ساخت انواع صندوق های ایرانی و خارجی با قفل هایی که به راحتی پیدا و باز نمی شوند کرده اند.

البته برخی از آنان هم اقدام به ساخت صندوق هایی با امینت بیشتر با دارا بودن قفل های دیجیتالی و بیومتریک نیز کرده اند.

(البته در بسیاری از مدل های صندوق بانکی با قفل کامپیوتری باروش بروت فروس می توان رمز محصول را پیدا کرد اما برخی دیگر آن نیز دارای تایید دومرحله ای بوده یعنی هم رمز دستی محصول و هم رمز الکترونیکی آن که امنیت بسیار بالایی دارند هستند)، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع می توانید مقاله قفل گاوصندوق را مطالعه کنید.

ضخامت و جنس ورق گاوصندوق بانکی

بعد از موضوع قفل محصولات مبحث ورق و بدنه صندوق های بانکی مطرح می شود، لازم است بدانید که جنس ورق برای خرید سیف باکس بانکی می بایست نسوز باشد چراکه یکی از روش های باز کردن دربصندوق بانکی حرارت دادن به آن تا نقطه ذوب می باشد.

از این رو حتما برای خرید صندوق های بانکی می بایست یک سیف باکس بانکی با بدنه نسوز خریداری شود.

همچنین ضخامت بنده نیز برای این نوع محصولات بانکی پر اهمیت است، چراکه می بایست هم ضد انفجار بوده و هم در برابر وزن زیاد مثلا هنگام زلزله و ریزش آوار مقاومت داشته باشد. از این رو ضخامت و جنس ورق صندوق های بانکی اهمیت زیادی دارد.

از نظر ضخامت و جنس ورقه سیف باکس بانکی، می توان به گاوصندوق نیکا اشاره کرد. محصولات کره ای با بسیاری قابیت های جذاب.

لولا و زبانه گاوصندوق بانکی

شاید بپرسید که چرا لولا و زبانه سیف باکس اهمیت دارد؟

باید بدانید که یکی دیگر از روش های باز کردن درب محصولات، باز کردن از طریق برش زبانه درب صندوق می باشد.

در بسیاری از مدل های صندوق های بانکی این موضوع به خوبی برطرف نشده است.

بنابراین می بایست جنس و ضخامت زبانه صندوق بانکی نسبت به ضخامت قطر بدنه آن از حداقل 70 میلیمتر تشکیل شده باشد.

همچنین می بایست دارای یک محافظ بیرونی برای عدم دسترسی به زبانه از بیرون صندوق بانکی برای آن طراحی شده باشد.

وزن و ابعاد گاوصندوق بانکی

خب بعد از تمامی موارد ذکر شده در مورد خرید صندوق های بانکی نوبت به وزن آن می رسد.

بدیهی است که وزن صندوق بانکی باید زیاد باشد، اما می بایست کمی بیشتر به این موضوع پرداخت.

باید بیشتر وزن صندوق بانکی در قسمت پایینی آن گنجانده شود و همزمان وزن آن به گونه ای پخش شود که فضای داخلی سیف باکس بانکی را تحت الشعاع خود قرار ندهد.

گاو صندوق بانکی دیجیتالی

سهولت در استفاده یکی دیگر از ویژگی های یک سیف باکس بانکی خوب است.

با توجه به حجم کاری بالایی که از صندوق بانکها انتظار می رود، کار با آن باید تا حد امکان ساده باشد و علت اصلی اینکه صندوق های بانکی از ظاهری تقریبا مشابه برخوردارند همین است.

در سیف باکس بانکی مکان قرار گیری دستگیره ها و قفل ها، مکان قرار گیری کلید های اصلی و غیره باید با توجه به آسودگی کاربرد طراحی شود.

به همین خاطر گاوصندوق الکترونیکی پیشنهاد خوبی است، برای مشاهده گاوصندوق دیجیتال بانکی کلیک کنید.

گاوصندوق بانکی دست دوم

شما علاوه بر خرید سیف باکس های بانکی نو، می توانید از خدمات فروش صندوق بانکی دست دوم سیف کاوه نیز استفاده کنید.

این گونه محصولات از نظر استاندارد چیزی از صندوق های نو کم نداشته ولی خوب به اندازه کافی کار کرده اند.

برای اطلاع از قیمت صندوق های بانکی دست دوم با ما تماس بگیرد.

قیمت گاوصندوق بانکی کاوه

گاوصندوق بانکی کاوه

شرکت کاوه یکی از شرکت های معتبر تولید کنند صندوق های بانکی ضد سرقت در ایران است، از جمله بهترین صندوق های بانکی که در این مجموعه تولید می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صندوق کاوه درب خزانه مدل 230BR بارمزتایوانی
 • صندوق نسوز کاوه درب خزانه مدل 200KR بارمزتایوانی
 • صندوق نسوز کاوه کمدبایگانی 2000BNR نسوز بارمزتایوانی
 • صندوق نسوز کاوه خزانه دیواری 350VR
 • صندوق ضد سرقت کاوه مدل درب اطاق سرور
 • صندوق ضد سرقت کاوه کمدبایگانی 2000BR با رمزتایوانی
 • صندوق نسوز کاوه 1000S بارمزتایوانی
 • صندوق ضد سرقت کاوه 450KR کلید و رمز تایوانی

محصولات ذکر شده جز پرفروش ترین صندوق های بانکی شرکت کاوه هستند، برای مشاهده لیست قیمت این محصولات شما می توانید به صفحه قیمت گاوصندوق کاوه مراجعه نمایید.

گاوصندوق بانکی ایران کاوه

در این بخش شما با یکی دیگر از کمپانی های معتبر تولید کننده صندوق های ضد سرقت بانکی آشنا می شوید، در بین محصولات شرکت ایران کاوه نیز محصولات زیر جز پرفروش ترین و بهترین صندوق های بانکی به حساب می آیند.

 • صندوق ضد سرقت ایران کاوه مدل 880D رمز دیجیتالی
 • صندوق ضد سرقت ایران کاوه مدل 1200 مکانیکی
 • صندوق ضد سرقت ایران کاوه مدل 1200 رمز دیجیتالی
 • صندوق ایران کاوه مدل 520 رمز دیجیتالی
 • صندوق ایران کاوه مدل 700 رمز دیجیتالی
 • صندوق ایران کاوه مدل 1020D رمز دیجیتالی

جهت مشاهده لیست قیمت محصولات ایران کاوه نیز شما باید به صفحه گاوصندوق ایران کاوه مراجعه نمایید و در این صفحه لیست قیمت و مشخصات دقیق صندوق های بانکی و ضد سرقت ایران کاوه را مشاهده نمایید.

گاوصندوق بانکی گنجینه

پس از مشاهده محصولات شرکت کاوه و ایران کاوه سومین برند معتبری که می تواند برای خرید مطمئن گزینه ایده آلی باشد شرکت گنجینه مهر پارس است، شرکت گنجینه مهر پارس بیشتر محصولات خود را با ساختار نسوز و مقاومت بالا در برابر حرارت و آتش سوزی تولید می کند، در بخش زیر لیست صندوق های بانکی شرکت گنجینه را می توانید مشاهده نمایید که این محصولات نیز در فروشگاه سیف کاوه با گارانتی معتبر عرضه می شوند، با مراجعه به صفحه گاوصندوق گنجینه نیز می توانید کاتالوگ صندوق های بانکی و ضد سرقت این مجموعه را دریافت نمایید.

 • صندوق نسوز سبک GMP مدل GS1600
 • صندوق نسوز سبک GMP مدل GS1200
 • درب خزانه GMP مدل DS1800
 • صندوق نسوز سوپر سنگین GMP مدل S2000
 • صندوق نسوز سوپر سنگین GMP مدل S1800
 • صندوق نسوز سوپر سنگین GMP مدل S850

فروش گاوصندوق بانکی

فروشگاه سیف کاوه مدعی آن است که اقدام به فروش صندوق بانکی با بهترین قیمت و تضمین کیفیت آن را می کند، لذا به شما این اطمینان را می دهد که بدون دغدغه و نگرانی اقدام به خرید سیف باکس بانکی همراه با خدمات پس از فروش که شامل حمل و نقل رایگان آن نیز می شود را داشته باشید.

برای مطالعه » گاوصندوق مخفی

سئوالات متداول در مورد گاوصندوق بانکی؟

خرید گاوصندوق بانکی؟

جهت خرید گاوصندوق بانکی با نمایندگی معتبر گاوصندوق های بانکی در تهران تماس بگیرید.

نمایندگی گاوصندوق بانکی در تهران کجاست؟

فروشگاه گاوصندوق سیف کاوه نمایندگی اصلی صندوق های بانکی در تهران است.

صندوق بانکی با گارانتی معتبر؟

صندوق های بانکی در فروشگاه سیف کاوه با دو سال گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش ارائه می شود.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;