جستجو کردن
Close this search box.

گاوصندوق مخفی

گاوصندوق مخفی، مشخصات، قیمت، و ویژگی های صندوق پنهان و انوع صندوق های مخفی و نحوه جاسازی کردن آن ها را در ادامه این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

گاوصندوق مخفی امروزه با توجه به بالا رفتن آمار سرقت در شهر های مختلف بویژه در سطح شهر تهران بیشتر مورد توجه قرار گرفته است.

افراد مختلفی که برای خرید safebox به فروشگاه های safebox در سراسر کشور مراجعه می کنند، علاوه بر ویژگی هایی مانند گاوصندوق ارزان ، دیجیتالی بودن قفل صندوق، نسوز بودن و ضد سرقت بودن صندوق، به دنبال خرید محصولی هستند که از لحاظ سایز و ابعاد به گونه ای طراحی شده باشد که بتوان آن را در بخش های مختلف خانه و اداره به صورت مخفی و پنهان از دید نصب کرد.

خرید گاوصندوق مخفی

خرید گاوصندوق مخفی

در صورتی که قصد خرید صندوق مخفی برای منزل یا محل کار خود را دارید، با مراجعه به لینک زیر مدل های مختلف صندوق هایی را که قابلیت پنهان شدن در جاهای مختلف منزل را دارند را مشاهده نمایید.

همچنین در این صفحه راه های ارتباطی مختلفی در نظر گرفته شده است که شما می توانید به کمک آن با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایید، و مشاوره رایگان را از آن ها دریافت کنید.

آشنایی با مدل های مختلفی گاو صندوق مخفی، که می توان از آنها به عنوان یک safebox مخفی در منزل استفاده کرد :

گاوصندوق مخفی شرکت آیکو:

جهت آشنایی بیشتر با جزییات این محصولات می توانید به صفحه گاوصندوق آیکو مراجعه نمایید.

صندوق مخفی شرکت بامیل:

جهت آشنایی بیشتر با جزییات این محصولات می توانید به صفحه گاوصندوق بامیل مراجعه نمایید.

صندوق مخفی شرکت ایگل:

جهت آشنایی بیشتر با جزییات این محصولات می توانید به صفحه گاوصندوق ایگل مراجعه نمایید.

صندوق مخفی شرکت لوسل:

جهت آشنایی بیشتر با جزییات این محصولات می توانید به صفحه گاوصندوق لوسل مراجعه نمایید.

صندوق های مخفی خانگی:

جهت آشنایی بیشتر با جزییات محصولات خانگی می توانید به صفحه گاوصندوق خانگی مراجعه نمایید.

صندوق های مخفی هتلی:

و جهت آشنایی با محصولات هتلی می توانید به صفحه گاوصندوق هتلی مراجعه نمایید، و در صورتی که به دنبال گاوصندوق مخفی کوچک هستید محصولات هتلی می توانند برای شما مناسب باشند.

برنامه گاوصندوق مخفی

در صورتی که قصد شما استفاده از گاوصندوق مخفی گالری برای گوشی های تلفن همراه است، می توانید با مراجعه به لینک زیر برنامه گاوصندوق مخفی عکس و فیلم را از کافه بازار دانلود نمایید.

دانلود برنامه گاوصندوق مخفی از گوگل پلی :

دانلود برنامه گاوصندوق مخفی

دانلود برنامه گاوصندوق مخفی از کافه بازار :

دانلود برنامه گاوصندوق مخفی

با کمک برنامه صندوق مخفی در تلفن همراه خود شما می توانید تمامی عکس ها، ویدئو ها، شماره تلفن های ضروری، اطلاعات ضروری ذخیره شده در تلفن همراه و دیگر فایل های ضروری خود را در این برنامه کاربردی ذخیره سازی نمایید.

تا در صورت از بین رفتن اطلاعات تلفن همراه خود، یک پایگاه داده مطمئن برای بازیابی اطلاعات و داده های شخصی خود داشته باشیدT همچنین می توانید جهت آشنایی بیشتر با برنامه گاوصندوق مخفی مقاله گاوصندوق گوشی را مطالعه نمایید.

فیلم گاوصندوق مخفی

در بخش زیر می توانید فیلم صندوق مخفی را مشاهده نمایید، در این ویدئو به شما آموزش داده می شود که چگونه یک صندوق را در مکانی امن و دور از چشم سارقین جاسازی نمایید.

استفاده از این آموزش جهت مخفی سازی safebox بسیار می تواند به شما کمک کند که تمامی مدارک و دارایی های با ارزش خود را به گونه ای در قسمتی از خانه مخفی سازی کنید که با خیالی آسوده به مسافرت بروید و دیگر دغدغه ای بابت امنیت اسناد و مدارک و دارایی های با ارزش خود داشته باشید.

البته شما باید حتما این موضوع بسیار مهم را در نظر بگیرید که اکثر مواقعی که یک سارق به منزل شما می آید معمولا سارقین یک آشنایی قبلی را با فضای منزل شما دارند.

و طبق گزارشاتی که به صورت ماهانه نیروی انتظامی استان تهران منتشر می کند، بالای 90 درصد سرقت هایی که در منازل و جاهای مختلف انجام می شود، این سرقت ها معمولا به دست افراد آشنا انجام می شود.

پس نتیجه می گیریم که شما باید علاوه بر مخفی سازی محصولات خود بر مسائل امنیتی آن نیز توجه داشته داشته باشید، و پیشنهاد ما این است که از گاوصندوق اثر انگشتی استفاده نمایید، که قفل آن تنها با اثر انگشت شما باز شود.

در این صورت حتی اگر مکان مورد نظر را برای جاسازی و مخفی سازی safebox توسط سارقین پیدا شود، باز کردن قفل آن برای آن ها غیر ممکن است.

در ویدئوی زیر به طور کامل نحوه مخفی سازی safebox توضیح داده شده است، تماشای این ویدئوی آموزشی خالی از لطف نیست و پیشنهاد می کنیم که حتما آن را مشاهده نمایید.

خرید گاوصندوق مخفی مناسب چه کسانی است

خرید گاوصندوق مخفی مناسب چه کسانی است؟

افرادی که در منزل یا محل کار خود دارایی ها، اسناد و مدارک مهمی دارند که بنا به دلایلی مانند بحث مالیات و غیره ترجیح می دهند اموال خود را در منزل شخصی یا اداره خود نگهداری کنند، استفاده از صندوق های مخفی و پنهان می تواند بهترین انتخاب ممکن برای آن ها باشد.

درواقع با استفاده از این صندوق خانگی و نصب آن در مکانی مناسب و به دور از چشم می توانند با خیالی آسودی دارایی ها، طلا و جواهرات و اسناد ضروری را در آن جا نگهداری کنند.

به عنوان مثال شما برای نگهداری طلا و جواهرات خود نیاز به گاوصندوق طلافروشی و یا گاوصندوق آسانسوری دارید، که می توانید این سیف باکس را در مکانی مناسب و پنهان جاسازی نمایید، و یا برای نگهداری پول نقد نیاز به گاوصندوق دیجیتال دارید، بهترین گزینه استفاده از صندوق پنهان یا همان مخفی برای شما است.

ضمنا برخی از پادگان ها و یا مراکز مهم نظامی هم می توانند از این محصولات استفاده کنند، البته معمولا برای پادگان ها و مراکز نظامی صندوق هایی با وزن بسیار سنگین ساخته می شوند که دارای قفسه های مخصوصی برای جاسازی انواع اسلحه هستند، اما گاوصندوق اسلحه هم می تواند به صورت مخفی در جاهای مخصوصی در مراکز نظامی نگهداری شود.

نصب گاوصندوق مخفی

نصب صندوق مخفی، درون کمد دیواری، و یا جاسازی و پنهان سازی آن درون زیر زمین، نصب گاوصندوق مخفی در خانه برای گاوصندوق خانگی مخفی توسط تکنسین های فروشگاه طباطبایی انجام می شود.

با توجه به مدل safe box و سایز و ابعاد در نظر گرفته شده برای آن، می توان safe box را در مکان های مختلفی، نصب و جاسازی نمود، به طوری که گاوصندوق پنهان شده را از دید سارقین به صورت کامل مخفی نمود.

همچنین می توان safe box را با استفاده از ابزار مخصوص به دیوار متصل کرد برای گاو صندوق مخفی دیواری، و یا گاوصندوق مخفی در کمد دیواری و درون دیوار به صورت مخفی جاسازی نمود، البته جاسازی گاوصندوق در کمد دیواری را بهتر است که بر عهده تکنسین های شرکت سیف کاوه واگذار نمایید که با استفاده از ابزار آلات مخصوص این کار را برای شما انجام دهند.

هزینه نصب گاوصندوق مخفی

به دلیل نوسانات بازار ارز ما از درج قیمت در این صفحه خودداری کرده ایم، شما می توانید قیمت نصب صندوق مخفی را از طریق لینک زیر استعلام نمایید، و همچنین برای این که بیشتر در جریان هزینه های مدل های مختلف صندوق مخفی قرار بگیرید می توانید به صفحه قیمت گاوصندوق کاوه مراجعه نمایید.

بعد از دریافت مشاوره از کارشناسان safebox و انتخاب مدل مد نظرتان، می توانید برای نصب و جاسازی صندوق مخفی در منزل (جاسازی گاوصندوق در منزل) یا محل کار خود از پرسنل فروشگاه سیف باکس طباطبایی کمک بگیرید.

همکاران ما در فروشگاه سیف باکس طباطبایی با مراجعه به منزل یا محل کار شما با توجه به تخصص و تجربه ای که در این زمینه دارند، بهترین مکان نصب و قرار گیری صندوق مخفی را برای شما در نظر می گیرند.

استعلام هزینه گاوصندوق مخفی

ویژگی گاوصندوق های مخفی

ویژگی گاوصندوق های مخفی

طبیعتا اولین ویژگی صندوق پنهان مخفی بودن آن از دید سارقین می باشد، و زمانی که یک سارق به منزل شما بیاید به سختی می تواند این safebox را پیدا کند، مگر آن که آن شخص از آشنایان و یا بستگان شما باشد و با آگاهی کامل به منزل شما مراجعه کند.

(معمولا طبق گزارشات نیروی انتظامی بالای 90 درصد سرقت های انجام شده توسط شخص آشنا صورت می گیرد)

اما دیگر ویژگی مهم این محصول مربوط به قفل گاوصندوق است، که با جدیدترین فناوری روز دنیا که برای صندوق های ضد سرقت استفاده می شود در این محصول نیز تعبیه شده است.(منظور از ویژگی ضد سرقت استفاده از قفل های دیجیتالی و قفل اثرانگشتی است)

احتمالا به دلیل سیستم ضد سرقت این محصول نگرانی شما بابت به سرقت رفتن آن تا حد زیادی برطرف شد، البته ایمنی این محصول به شرطی بالا می رود که پروسه ساخت گاوصندوق مخفی توسط شرکت های معتبر تولید کننده انواع صندوق های ضد سرقت انجام شود، چرا که طراحی گاوصندوق مخفی در این شرکت ها با رعایت تمامی اصول استاندارد UL انجام می شود.

مکان پنهان کردن گاوصندوق مخفی

جای گاوصندوق مخفی را در مکان های مختلفی از مانند کمد، جالباسی، زیرزمین، در دیوار و جاهای مختلف می توان به صورت مخفی جاسازی کرد، البته بهتر است که قبل از خرید این محصول کارشناسان safebox به مکان مورد نظر مراجعه نمایند و با بررسی دقیق شرایط منزل شما یک مکان مناسب را جهت جاسازی صندوق پنهان انتخاب نمایند، و آن را در مکان مورد نظر نصب کنند.

در ادامه بهترین مکان برای پنهان سازی صندوق مخفی و انواع ایده گاوصندوق مخفی را به شما ارائه می دهیم.

جاسازی گاوصندوق مخفی

جاسازی صندوق پنهان بهتر است که توسط کارشناسان فروشگاه سیف باکس طباطبایی انجام شود، به دلیل تجربه متخصصین در این زمینه قطعا آن ها بهترین مکان را با توجه به شرایط منزل و یا محل کار شما در نظر می گیرند.

جاساز کردن گاوصندوق مخفی در زمین

یکی از مطمئن ترین مکان هایی که می توانید برای جاسازی صندوق پنهان از آن استفاده نمایید، جاسازی آن در زمین است، مطمئنا با انجام این کار دیگر سارقین به سختی می توانند مکان صندوق را پیدا کنند،(مگر این که اخبار داخل منزل و یا سازمان به بیرون درز پیدا کند)

البته جاسازی کردن safebox های پنهان در منازل آپارتمانی (به جز طبقه همکف) دارای حساسیت خاصی است، و در خانه های آپارتمانی توصیه می شود که safebox در دیوار، و یا کمد دیواری جاسازی شود.

انواع گاوصندوق مخفی

  • صندوق مخفی زیر زمینی
  • صندوق مخفی دیواری

صندوق های پنهان به دو دسته صندوق زیر زمینی و گاوصندوق دیواری تقسیم بندی می شود، و همانطور که از نام آن ها پیداست مدل زیر زمینی، در مکانی مثل زیر زمین می تواند صندوق را مخفی کرد، و در مدل دیواری هم که می تواند به شکل خلاقانه صندوق را در دیوار جاساز نمود.

در فیلم آموزشی که در ابتدای مطلب خدمت شما ارائه دادیم، نحوه جاسازی کردن و مخفی کردن safebox درون دیوار به طور کامل آموزش داده شده است.

البته برای جاسازی صندوق درون زیرزمین و یا درون دیوار حواستان به این موضوع باشد که باید محل مورد نظر به دور از رطوبت باشد.

البته استفاده از گاوصندوق ضد آب می تواند این نگرانی شما را برطرف کند، یعنی صندوقی که شما خریداری می کنید باید جنس بدنه آن ضد آب باشد، و علاوه بر آن باید حتما از فولاد نسوز استفاده شود.

سخن آخر»

امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد، می توانید در انتهای این صفحه و در بخش نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را پیرامون این مقاله با ما درمیان بگذارید.

همچنین لازم به ذکر است که فروشگاه سیف باکس طباطبایی علاوه بر فروش انواع صندوق های ایرانی و خارجی، کار تعمیرات گاوصندوق را نیز انجام می دهد، و این خدمت را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

ضمنا برای آشنایی با یکسری صندوق های خارجی عرضه شده در فروشگاه طباطبایی می توانید به صفحه سیف باکس مراجعه نمایید.

سئوالات متداول در مورد گاوصندوق مخفی؟

در بخش زیر سئوالات متداولی که کاربران در مورد صندوق های مخفی و پنهان پرسیده اند را قرار داده ایم، در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر می توانید در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات، سئوالات خود را وارد نمایید، تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

همچنین راه های ارتباطی موجود در وب سایت هم در اختیار شماست تا بتوانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان مربوطه در ارتباط باشید.

قیمت گاوصندوق مخفی چقدر است؟

جهت استعلام هزینه گاوصندوق مخفی به لینک فوق مراجعه نمایید.

مشخصات گاوصندوق مخفی چیست؟

امکان جاسازی در زیر زمین، کمد، و پنهان بودن از دید سارقین

انواع صندوق مخفی؟

صندوق مخفی زیر زمینی، و صندوق مخفی دیواری، از انواع سیف باکس های مخفی هستند.

گاوصندوق مخفی دیجی کالا؟

در نهایت برای خرید صندوق های مخفی از فروشگاه های اینترنتی سراسر کشور می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی safekaveh.com این کار را انجام دهید، در صورتی هم که قیمت برخی از صندوق های مخفی در این فروشگاه گران بود، شما می توانید با خرید گاوصندوق دست دوم با قیمت ارزان تر و همچنین گارانتی و ضمانت نامه معتبر هزینه کمتری را پرداخت نمایید.

بهترین برند هایی سیف باکس که قابلیت مخفی سازی در مکان های مختلف را دارند؟

همانطور که می دانید شرکت های متعدد ایرانی و خارجی هستند که صندوق های ضد سرقت را با بالاترین ضریب ایمنی تولید می کنند، شرکت هایی نظیر کاوه، گنجینه، نیکا، بامیل، آیکو و غیره که در بخش های قبلی با آن ها آشنا شدید، یکی دیگر از شرکت هایی که صندوق های خود را با بالاترین امنیت (گرید A) تولید می کند شرکت گاوصندوق ایران کاوه است، تمامی صندوق های ضد سرقت ایران کاوه دارای بسط های مخصوصی هستند که شما می توانید به کمک این بسط های مخصوص صندوق خود را درون کمد دیواری نصب نمایید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;