جستجو کردن
Close this search box.

باز كردن گاوصندوق

اگر به دنبال روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی هستید، حتما مقاله باز كردن قفل گاوصندوق بدون کلید را مطالعه کنید، در این مقاله ویدئوی آموزشی هم درج شده است.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

باز کردن گاوصندوق و روش باز کردن گاوصندوق کلیدی قدیمی را در این مقاله آموزشی به شما به همراه یک ویدیو آموزشی کاربردی ارائه می دهیم، در صورتی که تمایل دارید با انواع روش های باز کردن مدل های مختلف صندوق آشنا شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با روش های متداول برای بازکردن قفل انواع صندوق های ایرانی و خارجی را بررسی نماییم.

توجه » بعد از مطالعه این مقاله و آشنایی با آموزش باز كردن گاوصندوق کلیدی و باز كردن گاوصندوق رمزدار می توانید با استفاده از شماره تلفن های 09122084335 و 02155625086 با کارشناسان فنی فروشگاه سیف کاوه تماس بگیرید، و ضمن دریافت مشاوره برای باز کردن قفل انواع صندوق های ایرانی و خارجی، مشاوره لازم را در جهت خرید صندوق هایی که قفل آن ها به صورت هوشمند طراحی شده است، و دارای گرید امینی بسیار بالا می باشد را دریافت نمایید.

باز کردن قفل گاوصندوق
باز کردن قفل گاوصندوق

باز کردن قفل گاوصندوق

تمامی صندوق های مختلف ایرانی و خارجی که امروزه در بازار تولید می شوند دارای انواع قفلهای زیر می باشند:

  • مکانیکی
  • قفل های کلیدی
  • دیجیتالی
  • اثر انگشتی و هوشمند

روش های باز کردن هر کدام از این قفل ها متفاوت می باشد، در مورد قفل های مکانیکی و قفل های کلیدی باید گفت که کار شما برای باز کردن این قفل ها راحت تر است اما قفل های دیجیتالی و اثر انگشتی و هوشمند نیاز به تخصص کافی دارد و باز کردن این نوع قفل ها کار هرکسی نیست، در بخش بعدی ما یک ویدیو آموزشی را در اختیار شما قرار داده ایم که به کمک آن بتوانید با روش باز کردن قفل گاوصندوق بیشتر آشنا شوید.

فیلم آموزش بازکردن گاوصندوق

 

در این ویدئو روش بازگشایی گاوصندوق به خوبی توضیح داده شده است، البته اگر شما قصد بازکردن قفل صندوق را داشتید حتما از طریق راه های ارتباطی درج شده در این وب سایت با کارشناسان فروشگاه سیف کاوه تماس بگیرید که شما را راهنمایی کنند.

آموزش باز كردن گاوصندوق
آموزش باز كردن گاوصندوق

آموزش باز كردن گاوصندوق

برای شروع باز كردن گاوصندوق بدون کلید باید با دانستن انواع مختلف سیف باکس شروع کرد.

اینکه صندوق شما از چه نوعی است، مکانیکی، دیجیتالی، کلیدی، الکترونیکی و هر اسمی که شما به آن اختصاص داده اید.

بعد از مشخص شدن نوع محصول شما باید دید از چه روش هایی می توان برای باز كردن قفل آن استفاده کرد.

قطعا نحوه باز كردن صندوق های مختلف متفاوت بوده که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

باز کردن گاوصندوق کاوه
باز کردن گاوصندوق کاوه

باز کردن گاوصندوق کاوه

صندوق های کاوه یکی از برندهای ایرانی موجود در بازار ایران هستند که آمار فروش بسیار بالایی در مقایسه با سایر برندهای مشابه خود دارند، یکی از مدل‌های صندوقی که روش باز کردن قفل آن‌ها را در اینجا قصد داریم بررسی نماییم صندوق های کاوه هستند.

باز کردن گاوصندوق کاوه بدون کلید

طریقه باز کردن گاوصندوق کاوه بدون کلید به این صورت است که شما اگر از مدل های دیجیتالی و اثر انگشتی شرکت کاوه استفاده می کنید می بایست برای باز کردن قفل آن رمز قبلی صندوق کاوه را ریست نمایید، با ریست کردن رمز این محصول نحوه باز کردن گاوصندوق کاوه به آسانی امکان پذیر است.

برای بازیابی رمز جدید شما می توانید با نمایندگی معتبر شرکت گاوصندوق کاوه در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان این مجموعه شما را راهنمایی کنند، که برای این منظور می توانید با شماره های ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵ و ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ تماس حاصل فرمایید، و زمانی که راهنمای ریست کردن رمز قبلی صندوق کاوه را از مشاوران شرکت سیف کاوه دریافت کردید، باز کردن رمز گاوصندوق کاوه با تغییر رمز آن به سادگی امکان پذیر است.

نحوه باز کردن گاوصندوق کاوه با کلید

در صورتی که شما از مدلهای صندوق کاوه که دارای قفل مکانیکی و یا دستی هستند استفاده می کنید که معمولا این مدل ها جز مدل های قدیمی گروه صنعتی کاوه به شمار می آیند و قفل آنها به این شکل طراحی شده است، شما می توانید برای باز کردن قفل این محصولات از شاه کلید استفاده نمایید.

روش باز کردن گاوصندوق کلیدی کاوه و باز کردن قفل گاوصندوق کاوه به این روش به سادگی امکانپذیر است و شما می توانید شاه‌کلید را از نمایندگی معتبر شرکت سیف کاوه با توجه به راه های ارتباطی و شماره های درج شده در همین وبسایت دریافت نمایید.

البته برای باز کردن گاوصندوق کاوه بدون رمز و یادگیری طرز باز کردن گاوصندوق کاوه از روش های دیگری میتوان استفاده کرد که در ادامه مقاله می توانید با این نکات کلیدی آشنا شوید، در ضمن برای آموزش باز کردن قفل گاوصندوق کاوه پیشنهاد می کنیم که ویدئوی آموزشی درج شده در ابتدا مقاله را حتما مشاهده نمایید.

روش باز کردن گاوصندوق ایران کاوه

صندوق های ایران کاوه نیز یکی از محصولات بسیار پرفروش در بازار صندوق ایران هستند که روش باز کردن گاوصندوق کلیدی ایران کاوه و باز کردن گاوصندوق ایران کاوه هم همانند محصولات شرکت کاوه می باشد.

در صورتی که شما از مدل های دیجیتالی و اثر انگشتی استفاده می کنید باید به کمک کارشناسان شرکت ایران کاوه رمز خود را بازیابی نمایید و در صورتی که از مدل های کلیدی هم استفاده می کنید برای باز کردن گاوصندوق کلیدی باید از شاه کلیدی که شرکت در اختیار شما قرار می دهد استفاده نمایید، و با این روش باز کردن گاوصندوق ایران کاوه با کلید به راحتی امکان پذیر است.

هر کجا هم برای باز کردن رمز گاوصندوق ایران کاوه دچار مشکل شدید می توانید از طریق بخش پشتیبانی وب سایت safekaveh.com با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار نمایید.

باز کردن گاوصندوق ایران کاوه

صندوق های ایران کاوه هم مانند محصولات شرکت کاوه از جمله صندوق های بسیار پرفروش در بازار ایران هستند، به هر حال با توجه به قدیمی بودن این دو برند و البته کیفیت بالای محصولات آن ها کاملا طبیعی است که آمار فروش بسیار بالایی را داشته باشند، در صورتی که شما از صندوق های نسوز و ضد سرقت شرکت ایران کاوه استفاده می کنید و برای باز کردن قفل این محصولات نیاز به مشاوره دارید از طریق راه های ارتباطی درج شده در همین صفحه می توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

ضمنا اگر هم که تمایل دارید با ساختار قفل صندوق های ضد سرقت ایران کاوه بیشتر آشنا شوید می توانید به صفحه شرکت گاوصندوق ایران کاوه مراجعه نمایید و در این صفحه مشخصات کامل قفل و ساختار بدنه محصولات ایران کاوه را رویت نمایید.

باز کردن گاوصندوق گنج بان

شرکت گاوصندوق گنج بان هم یکی دیگر از برند های پرفروش در بین صندوق های ایرانی به شمار می رود، که در مورد روش باز كردن گاوصندوق کلیدی با کلید محصولات گنج بان باید گفت که مانند سایر برند های ذکر شده در بخش قبلی باید از شاه کلیدی که شرکت گنج بان در زمان خرید محصول در اختیار شما قرار داده است استفاده نمایید، و برای روش باز كردن گاوصندوق رمزدار برای مدل های دیجیتالی و اثرانگشتی شرکت گنجبان شما باید به کمک بخش پشتیبانی مجموعه گنج بان رمز خود را ریست نمایید.

روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی
روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی

روش باز كردن گاوصندوق کلیدی قدیمی

اگر صاحب یک گاوصندوق خانگی قدیمی هستید و به هر دلیل با باز کردن آن مشکل پیدا کرده اید تا انتهای اموزش باز كردن صندوق کلیدی با ما همراه باشید.

ما در این مقاله، با افزایش سطح آگاهی و دانش شما در زمینه چگونگی بازکردن درب گاوصندوق این امکان را به شما خواهیم داد تا بتوانید خرابی صندوق خانگی خود را با کمترین هزینه برطرف کنید.

باز کردن صندوق قدیمی می تواند به طرق مختلفی صورت بگیرد، معمولا مشکل اکثر افراد برای باز کردن قفل بعضی از صندوق های قدیمی، این است که کلید این صندوق ها به دلیل قدیمی بودن آن ها گم شده است.

که در ادامه مقاله روش باز كردن صندوق کلیدی قدیمی، به شما آموزش می دهیم که چگونه یک صندوق قدیمی را بدون کلید باز کنید.

صرف نظر از اینکه چه دلایلی وجود دارد، حقیقت امر این است که شما الان در وضعیتی هستید که ممکن است به کمک نیاز داشته باشید، قبل از حل کردن این مسئله ابتدا باید یک سری توضیحات ارائه گردد.

بنابراین در هر قسمت از مقاله آموزشی دچار مشکل شدید از خدمات تعمیر گاوصندوق سیف کاوه استفاده کنید، ما بصورت 24 ساعته در خدمت شما هستیم. 09122084335

باز کردن گاوصندوق بدون کلید

درصورت گم شدن کلید صندوق، برای باز کردن صندوق قدیمی بدون کلید می بایست از ابزار و روش های خاص استفاده کرد.

مثلا روش هایی مثل شوک دادن به قفل صندوق، استفاده از ابزاری مثل سنجاق و چنگک، سوراخ کردن هسته قفل با مته و…

باز کردن گاوصندوق با سنجاق

باز کردن قفل با ابزار، به خودی خود، آنقدر پیچیده نیست و البته کار آسانی هم نیست. این کار می بایست توسط افراد باتجربه و آشنا با سازوکار قفل های مکانیکی صندوق انجام شود.

البته اگر خودتان قصد انجام این کار را دارید، تنها راه برای بهتر شدن در آن، یک تمرین اختصاصی است.

باز کردن گاوصندوق با ابزار

برخی افراد در مورد مهارت باز کردن قفل با ابزار مخصوصا، این کار را صرفا شامل استفاده از یک سنجاق ساده برای زبانه قفل می دانند. درصورتی که این کار وابسته به صندوق های مختلف و نوع قفل آنها نیاز به ابزار مختلفی دارد.

در این خصوص باید بدانید که فقط صندوق های ساده با این روش باز می شوند.

روش استفاده از ابزار ساده برای باز کردن قفل های اختصاصی و با امنیت بالا کاربرد نداشته و باز کردن آن نوع از صندوق ها، کار بسیار پیچیده است. این ویژگی در صندوق ‌های دارای امنیت بسیار بالا مانند گاوصندوق اسلحه به کار می ‌رود.

برای باز کردن این نوع از قفل های می بایست از ابزار‌ های خاص و ویژه‌ تری استفاده کرد که کار شما نیست.

باز کردن گاوصندوق با شوک

فرآیند شوک دادن به قفل صندوق به این صورت عمل می ‌کند که ساز کار درونی قفل را آنقدر جا به جا کنید، تا در موقعیتی ردیف شوند که امکان باز شدن قفل صندوق فراهم شود.

فراموش نکنید که این روش به نوع زبانه قفل شما بستگی داشته و برای صندوق‌ گران قیمت و دارای امنیت بالا موثر و مفید نیست.

بازگشایی صندوق به وسلیه سوراخ کردن هسته قفل با مته

یکی از روش ‌های قدیمی، سریع و پرطرفدار برای بازگشایی گاوصندوق بدون کلید، سوراخ کردن هسته قفل با مته است.

اگر از فردی برای باز کردن صندوق بدون کلید کمک گرفتید این روش را آخرین روش برای بازگشایی صندوق بدانید.

و حتما قبل از این کار مراحل قبلی را امتحان کرده و نا امید نشوید.

روش باز كردن صندوق کلیدی با کلید

در روش باز كردن صندوق کلیدی با کلید، قفل ساز یا فرد باتجربه متناسب با نوع صندوق کلیدی شما می‌ تواند یک کلید جایگزین برای صندوق بسازد.

این عملکرد دقیقا مثل باز کردن درب منزل یا اتومبیل اتفاق می افتد.

ساخت کلید صندوق یکی دیگر از خدمات فروشگاه اینترنتی سیف کاوه است، با ارائه مشخصات مربوط به صندوق برای ساختن کلید گاوصندوق  با ما تماس بگیرید.

باز کردن درب صندوق با استفاده از کلید چند محور

شاید اسم کلید چند محور برای شما زیاد شناخته شده نباشد، اما آنهایی که در حرفه باز کردن قفل صندوق بدون کلید مشغول بوده و تجربه ‌ای دارند از اهمیت و کاربرد آن با اطلاع هستند.

کلید چند محور نوعی از کلید است که برای بازکردن انواع قفل بدون داشتن کلید اصلی آن کاربرد دارد.

کلید های چند محور پس از وارد شدن به قفل قابلیت آن را دارند که به صورت اتوماتیک تغییر وضعیت داده و ساختار قفل را شناسایی نمایند.

تا با استفاده از خار هایی که روی آنها طراحی شده است تغییر شکل داده و قفل را باز کنند.

بهترین راه باز كردن صندوق کلیدی

در توضیحات قبل تا حدودی به این سوال که چگونه صندوق کلیدی را باز کنیم پاسخ داده شد.

اما بهترین روش باز كردن صندوق با کلید کدام است ؟

بهترین راه باز کردن صندوق کلیدی در وهله اول تماس با شرکتی است که محصول خود را را از آن خریده اید و بعد از آن شرکتی که محصول شما را ساخته است.

تا از آنها راهنمایی دریافت کنید، در غیر این صورت بهترین روش و طریقه بازکردن انواع قفل صندوق تماس با تکنسین ها متخصص و با تجربه سیف کاوه است.

ما بصورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما هستیم. 09122084335

در ضمن روش باز كردن صندوق کلیدی کاوه نیز در انواع مختلف به همین شکل است.

خوب این از جواب چگونه صندوق کلیدی را باز کنیم. بریم سراغ بعدی.

روش باز كردن گاوصندوق رمزدار دیجیتال

در ادامه مقاله باز كردن صندوق قديمي قصد داریم که روش بازکردن صندوق رمزدار دیجیتال را توضیح دهیم.

باید بدانید که بازکردن گاوصندوق دیجیتال با صندوق های مکانیکی متفاوت است و اگر مراحل باز نشدن آن به شیوه های زیر اتفاق نیفتد قطعا هزینه بسیار بیشتری را نیز در بر خواهد داشت.

اولین راه این است که با استفاده از کیت های الکترونیکی می توان صندوق های دیجیتال را باز کردن اما این بهترین روش نیست. چرا که صندوق های دیجیتال گران بوده و می بایست با کمترین آسیب باز شوند.

بنابراین بهترین راه تماس با بخش تعمیرات فروشگاه سیف کاوه است.

ما در هر ساعت از شبانه روز آماده مشاوره در مورد نحوه باز كردن قفل صندوق برای های مختلف كاوه، نیکا، خرم و… هستیم. 09122084335

از آنجا که علت باز نشدن صندوق رمزدار دیجیتال در اغلب مواقع فراموشی رمز محصول است، روش دوم سعی برای ریسیت کردن رمز آن است. در ادامه به روشی که برای بازکردن اغلب صندوق های دیجیتال با قفل چینی اشاره خواهیم کرد.

ابتدا باید بدانید که شماره کد شخصی کارخانه این نوع رمز های دیجیتال 1234 و کد مستر آنها 110313 می باشد.

باید بدانید که در مورد محصولات رمزدار دیجیتال نحوه باز كردن محصولات كاوه، گنج بان، بامیل، آیکو و گنجینه یکی است.

باز کردن درب صندوق دیجیتال به کمک کد شخصی

در این روش برای قفل های چینی کد کارخانه 1234 را وارد کرده، تا درب به صورت خودکار باز شود.

پس از باز شدن درب محصول مطابق عملیات ذکر شده در مقاله فراموشی رمز محصول، عملیات تغییر رمز صندوق را انجام دهید.

باز کردن صندوق به روش ریست کردن یا برگشت به تنظیمات کارخانه

اگر به هر دلیلی یکی از دو رمز، کد شخصی و یا کد مستر را بعد از خرید محصول از فروشگاه گاوصندوق فراموش کردید، با یکی از رمزها درب را باز کنید.

سپس کلید قرمز رنگ که در پشت درب محصول وجود دارد را فشار دهید

بعد یکی از دکمه های صفحه نمایش را به دلخواه بزنید

دستگاه یک سوت ممتد کشیده و رمز شما به تنظیمات کارخانه بر می گردد.

باز کردن صندوق دیجیتالی در صورت خالی شدن باتری

برای حل این مشکل در ابتدا مطمئن شوید از خالی شدن باتری‌ های صندوق دیجیتالی مطمئن شوید.

در اکثر گاوصندوق ‌های الکترونیکی، مهمترین نشانه خالی بودن باتری‌ محصول معمولا یک بوق هشدار ممتد هنگام وارد کردن کد یا یک علامت هشدار در پنل صفحه نمایش است.

اگر محصول شما باز نمی ‌شود و هر یک از نوع هشدارهای خالی شدن باتری آن را دریافت کرده‌اید مراحل زیر را طی کنید.

از آنجا که مدل های زیادی از نوع دیجیتالی در بازار وجود دارد، مرحله اول پیدا کردن نوع دیجیتال است.

در کل بسته به نوع قفل الکترونیکی به کار رفته در محصول، می ‌توان آنها را به سه دسته تقسیم کرد.

باز کردن قفل دیجیتال با کلید یدکی

بعضی از انواع ارزان قیمت صندوق های الکترونیکی با یک کلید جداگانه همراه است، برای بازکردن این نوع از محصولات در صورت خرابی قفل الکترونیکی یا باتری ‌ها می توانید از کلید کمکی استفاده کنید.

فراموش نکنید که هیچ وقت کلید یدکی را درون صندوق قرار ندهید.

باز کردن قفل دیجیتال با باتری‌ های پشت صفحه کلید

این نوع از قفل ‌های دیجیتال دارای یکسری باتری‌ پنهان در پشت صفحه کلید هستند، در این مدل ها حتی در صورت قفل بودن محصول، می توانید با چرخاندن صفحه کلید به سمت جلو می‌توانید از پایین، یا به باتری ‌ها دسترسی داشته باشید.

اگر باز نشدن درب محصول دیجیتال شما به دلیل خالی شدن باتری آن اتفاق افتاده بود، با تعویض باتری های مشکل خود را حل کنید.

باز کردن صندوق دیجیتال با اتصال منبع تغذیه اضطراری

همانطور که می دانید، برخی از انواع محصولات الکترونیکی امکان اتصال باتری اضطراری خارجی به صفحه کلید را دارند.

در این نوع محصولات، محفظه باتری واقعی درون صندوق و پشت درب است، بنابراین در صورت قفل بودن محصول، باتری از بیرون غیرقابل دسترسی است.

بنابراین با امکان فراهم شده در این نوع محصولات، درصورتی که علت بازنشدن صندوق الکترونیکی خالی شده باتری های بود، می‌توانید با استفاده از منبع تغذیه خارجی صندوق را باز کنید.

خوب تا این جای کار با توضیح روش باز كردن صندوق رمزدار دیجیتال، کلیدی و قدیمی به بخش بزرگی از سوال چگونه درب محصول را باز کنیم، پاسخ داده شد.

باز گشایی گاوصندوق طلافروشی

صندوق های طلافروشی متناسب با نوع آنها ممکن است گاوصندوق آسانسوری، صندوق زیر ویترینی، دیجیتالی، سنگین و… باشند.

متناسب با نوع گاوصندوق طلا فروشی می توان از یکی از راه های فوق برای باز کردن صندوق طلافروشی و یا صندوق های طلا و جواهرات استفاده کرد.

آموزش باز کردن صندوق مکانیکی

روشی که در این قسمت برای بازکردن صندوق مکانیکی گفته خواهد شد، صرفا برای کسانی است که شیوه کار کردن و اعمال رمز این صندوق را نمی دانند.

همانطور که می دانید صندوق های مکانیکی دارای یک یا 2 بخش مکانیکی برای باز کردن صندوق هستند.

این دو بخش شامل قفل مکانیکی و دستگیره مکانیکی است که در ادامه به توضیح آنها خواهیم پرداخت.

اولین قسمت صفحه مدرج است صفحه ای که اعداد رمز بر روی آن درج شده و نقش اصلی را در باز کردن صندوق مکانیکی دارد.

قسمت دوم شاخص عمود است که تنها برای باز کردن درب صندوق مکانیکی کاربرد داشته و برای تغییر رمز هیچ کاربردی ندارد.

قسمت سوم نیز شاخص مورب است که برای تغییر رمز استفاده شده و هیچ کاربردی در باز کردن درب صندوق ندارد، نام دیگر این شاخص، شاخص تغییر رمز است.

مراحل باز گشایی صندوق مکانیکی با رمز تک رقمی

در اولین مرحله از باز کردن صندوق مکانیکی با رمزی تک رقمی، باید عدد رمز تک رقمی درست زیر شاخص عمود قرار گیرد.

برای این کار باید صفحه مدرج را به سمت چپ چرخانده تا عدد رمز روی شاخص عمودی قرار بگیرد.

این عمل را چهار بار انجام دهید و در دفعه آخر عدد صفر بر روی شاخص عمودی قرار دهید.

در هر مرحله چرخش صفحه مدرج را آنقدر به سمت چپ بچرخانید تا عدد صفر با شاخص عمود هم راستا شود.

پس از چهار بار چرخش و قرار گرفتن عدد صفر روی شاخص عمودی، صفحه مدرج را به سمت راست آنقدر بچرخانید تا کاملا بایستد.

این چرخش حدودا نیم دور طول می کشد.

حالا صفحه مندرج را با فشار بیشتری به سمت راست بچرخانید تا از توقف آن مطمئن شوید.

نتیجه این کار آزاد شدن سیستم زبانه بندی است.

حالا دستگیره را بچرخانید تا درب گاو صندوق به راحتی باز شود.

باز گشایی صندوق مکانیکی با رمز سه رقمی

برای باز کردن درب صندوق با رمز سه رقمی باید عملیات بیشتری انجام شود، در این حالت باید با حوصله و دقت بالا هر سه عدد رمز را یکی یکی وارد کنید.

برای فهم بهتر این قضیه یک رمز سه رقمی فرضی را برای صندوق مکانیکی شما در نظر میگیرم: ۱5-۲5-۳5

در مرحله اول باید صفحه مدرج به گونه ای چرخانده شود که صفر آن زیر شاخص عمود قرار گیرد.

در مرحله دوم باید همچنان صفحه مدرج را به سمت چپ چرخاند تا عدد اول رمز یعنی 15 با شاخص عمود هم راستا شود. به طور کلی برای دادن رمز اول به محصول باید چهار بار عدد اول رمز یعنی 15 را با شاخص عمود هم راستا کرد.

سپس رمز دوم را وارد کنید.

در این بخش از کار باید ۳ بار رمز دوم با شاخص عمود هم راستا شود، به این نکته توجه داشته باشید که در این قسمت باید برخلاف بخش قبل، صفحه مدرج به سمت راست چرخانده شود.

پس شما باید صفحه مدرج را آنقدر به سمت راست بچرخانید که عدد رمز دوم یعنی 25 سه مرتبه با شاخص عمودی دقیقا هم راستا شود.

در پایان این مرحله شما موفق شده اید رمز دوم را نیز وارد کنید.

سپس رمز سوم را وارد کنید.

این مرحله مشابه با مرحله اول است یعنی صفحه مدرج باید به سمت چپ چرخانده شود با این تفاوت که در این مرحله باید رمز سوم یعنی 35 تنها ۲ مرتبه زیر شاخص عمود قرار گیرد.

در این مرحله شما رمز سوم را نیز به سیستم وارد کرده اید. حالا صفحه مدرج را به سمت راست بچرخانید تا جایی که کاملا متوقف شود.

وقتی صفحه مدرج متوقف شد باز هم کمی به سمت راست فشار وارد کنید تا از ثابت شدن صفحه مدرج مطمئن شوید و سیستم زبانه بندی نیز آزاد شود. در پایان می توانید دستگیره را بچرخانید و از باز شدن درب محصول خود لذت ببرید.

امیدواریم که مقاله باز کردن صندوق قدیمی مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

سئوالات متداول در مورد بازکردن گاوصندوق؟

باز کردن گاوصندوق به چه روشی امکان پذیر است؟

بستگی به نوع محصول شما که به صورت قفل دیجیتالی است یا مکانیکی در این مقاله راه کارهایی برای بازگشایی گاوصندوق ارائه شده است که می توانید مطالعه نمایید.

باز کردن گاوصندوق بدون کلید؟

درصورت گم شدن کلید صندوق، برای باز کردن صندوق قدیمی بدون کلید می بایست از ابزار و روش های خاص استفاده کرد.

مثلا روش هایی مثل شوک دادن به قفل صندوق، استفاده از ابزاری مثل سنجاق و چنگک، سوراخ کردن هسته قفل با مته و…

برای بازگشایی صندوق با چه شرکتی تماس بگیریم؟

شما می توانید برای بازگشایی درب محصول خود با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس بگیرید.

باز كردن گاوصندوق كاوه سه شماره؟

برای آموزش باز كردن قفل گاو صندوق کلیدی کاوه و آموزش باز كردن قفل گاو صندوق دیجیتالی با توجه به توضیحاتی که در مقاله ارائه شد باید برای صندوق های قفل مکانیکی و دستی از شاه کلید و برای صندوق های دیجیتالی و هوشمند از ریست رمز صندوق به کمک بخش پشتیبانی شرکت مربوطه استفاده کرد.

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + شانزده =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;