جستجو کردن
Close this search box.

گاوصندوق چرخدار

برای خرید گاوصندوق چرخدار می توانید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید، صندوق نسوز چرخدار با قیمت مناسب + یک سال گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش، جهت مشاهده مشخصات فنی، تصاویر صندوق های نسوز چرخدار ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

گاوصندوق چرخدار یکی از محصولات بسیار پرکاربردی است که به شما کمک می کند که برای انجام کارهایی مثل حمل گاوصندوق و یا جابجایی صندوق با کمک چرخ هایی که در زیر آن تعبیه شده است به راحتی بتوانید این کار را انجام دهید، یعنی شما به کمک یک صندوق چرخدار می توانید با یک هل کوچک صندوق را جابجا نمایید.

همانطور که می دانید وزن بسیاری از صندوق های خانگی و اداری بسیار زیاد است، و بلند کردن و جابجا کردن این محصولات واقعا کار دشواری است، و حداقل چندین نفر نیرو لازم است تا بتوانند یک محصول را جابجا کنند، اما به جای این که شما این همه نیرو جابجایی یک صندوق سنگین وزن نمایید، فقط کافیست که با در نظر گرفتن چرخ در پایه آن به راحتی بتوانید آن را جابجا نمایید.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید بسیاری از شرکت‌های که در زمینه حمل و جابجایی و همچنین تعمیرات گاوصندوق فعالیت می کنند، برای اینکه بتوانند این محصولات را جابجا کنند، در قسمت پایه آن ها چرخ نصب می‌کنند، تا به کمک این چرخ ها موفق شوند که محصول مورد نظر را جابجا نمایند.

شما هم می توانید این کار را به راحتی انجام دهید و با نصب چرخ در محل پایه‌های محصول، در شرایطی مثل در زمان نظافت منزل، موقع اسباب کشی و زمانی که نیاز دارید که محصول را جابجا نمایید به راحتی این کار را با کمک این چرخ های تعبیه شده انجام دهید.

و یا اینکه از همان روز نخست که قصد خرید یک صندوق ایمن و ضد سرقت را برای منزل یا محل کار خود داشتید از همان ابتدا داشتن چرخ را یک اولویت برای خود در نظر بگیرید و محصولی را که خریداری می‌کنید حتما دارای چرخ باشد.

قیمت گاوصندوق چرخدار

قیمت گاوصندوق چرخدار می‌تواند بستگی به نوع و مدل آن داشته باشد، همانطور که می دانید مدل های مختلف صندوق های ایرانی و خارجی دارای قیمت های متفاوتی هستند که شما می توانید از طریق شماره های 09122084335 و 02155625086 با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و قیمت این محصولات را استعلام نمایید، ضمنا شما برای مشاهده لیست کامل صندوق های ضد سرقت و نسوز فروشگاه سیف کاوه می توانید به صفحه گاوصندوق ارزان مراجعه نمایید و در این صفحه تمامی محصولات باکیفیت این فروشگاه معتبر را رویت نمایید.

قیمت گاوصندوق چرخدار

ویژگی گاوصندوق چرخدار

این محصولات به دلیل تنوع در ابعاد، قفل، جنس، و رنگ متناسب با هر نیاز کاربردهای متفاوتی دارند، مطمئنا یکی از ویژگی های مهم صندوق های چرخدار جابجایی راحت آنها می باشد، به عنوان مثال شما زمانی که یک گاوصندوق خانگی را خریداری می کنید یکی از دغدغه‌های مهم شما در زمان اسباب کشی و یا در زمان نظافت منزل این است که چگونه این وسایل سنگین را جابجا نمایید.

اما با در نظر گرفتن یک چرخ کوچک در محل پایه های آن به راحتی انجام این کار حتی برای خانم ها نیز امکان پذیر است، به خصوص در مدل هایی مانند گاوصندوق کاوه که چرخ ها به خوبی تعبیه شده است.

البته این را هم بگویم که داشتن چرخش یا پایه برای این محصولات همیشه هم خوب نیست و امکان دارد امنیت گاوصندوق را به مخاطره اندازد.

به عنوان مثال برای محصولاتی مانند گاوصندوق طلافروشی به هیچ عنوان داشتن چرخ یا پایه توصیه نمی شود چرا که با این کار شما دیگر کار را برای سارقین راحت کرده ی آنها با خیال آسوده محصول را از محل خارج کنند.

و همچنین در پادگان های نظامی که از گاوصندوق اسلحه استفاده می کنند به هیچ عنوان داشتن آپشنی مثل چرخ یا پایه برای این محصولات به دلیل مسائل امنیتی توصیه نمی شود.

نکته بعدی اینکه شما بتوانید چرخ های صندوق چرخدار را نصب و جدا کنید هم بسیار مهم است چرا که باید انجام این کار برای شما راحت باشد.

برای نصب کردن این چرخ ها شما باید درب گاوصندوق را باز کنید و با استفاده از یک سوراخ که در محل رول بولت است، چرخ مورد نظر را نصب کنید و اگر محصول شما هم چنین سوراخی را ندارد یعنی اینکه محصولی که شما خریداری کرده قابلیت نصب چرخ در آن وجود ندارد.

ویژگی گاوصندوق چرخدار

انواع گاوصندوق چرخدار

صندوق چرخدار دارای انواع مختلفی هستند که در این بخش می خواهیم انواع مختلف صندوق های چرخدار را مورد بررسی قرار دهیم تا در زمان خرید محصول اگر شما تصمیم گرفتید که قابلیت نصب چرخ در پایه های صندوق وجود داشته باشد با مدل‌های مختلف این محصولات آشنا شوید.

انواع گاوصندوق چرخدار

گاوصندوق چرخدار مکانیکی

صندوق چرخدار مکانیکی کاملا مکانیکی بوده و به این صورت عمل می کند که چرخ‌های محصول با آزاد کردن یک ضامن مانند چرخ‌های هواپیما باز می‌شوند و این گونه محصولات بر روی چرخ ها قرار می‌گیرد و بعد از کشیدن ضامن صندوق یک فرمان فلزی نیز آزاد می شود که با آن می توانید محصول را حرکت داده و به هر سمتی که می خواهید جابجا نمایید.

در صندوق چرخدار مکانیکی شما باید بسیار مراقب ضامن آن باشید چرا که اگر ضامن خراب شود دیگر انجام این کار میسر نیست.

گاوصندوق چرخدار مکانیکی

گاوصندوق چرخدار دیجیتالی

صندوق چرخدار دیجیتالی هم از انواع پیشرفته صندوق های چرخدار هستند و معمولا گاوصندوق دیجیتالی دارای این قابلیت می باشد.

این محصولات با استفاده از یک ریموت یا کنترل از راه دور می‌توان هدایت شوند.

برترین محصولات مانند چرخدار مکانیکی ابتدا باید درب صندوق چرخدار دیجیتالی را باز کنید و بعد برای آزاد کردن چرخ ضامن شهرها را بگیرید و سپس با صندوق چرخدار دیجیتالی را به هر سمتی که می خواهید جابجا نمایید.

رمز و یا پسوردی که برای باز شدن چرخ ها در نظر می گیرید باید بیشتر از ۸ رقم و کمتر از ۲۶ رقم باشد.

گاوصندوق چرخدار دیجیتالی

گاوصندوق چرخدار هوشمند

معمولا گاوصندوق اثر انگشتی که در آن چرخ تعبیه شده باشد دارای این قابلیت می باشد.

در این محصول این امکان وجود دارد که با ریموت کنترل از راه دور کار هدایت را انجام داد همانند مدل دیجیتالی.

البته یک تفاوتی که با دیگر مدل ها دارد این است که صاحب محصول قبل از کشیدن ضامن باید کد رمز باز شدن چرخدار را به صفحه هوشمند آن بدهد تا فرمان باز شدن چرخها را صادر کند، در غیر این صورت چرخها باز نمی شود.

گاوصندوق چرخدار هوشمند

مزایای گاوصندوق چرخدار

از مهمترین مزایای که صندوق چرخدار دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قابلیت جابجایی آسان
  • مناسب برای استفاده در سازمان ها و اداره جات
  • قابلیت نصب به دیوار یا زمین
  • مجهز به ضامن
  • مجهز به سیستم چشم های الکترونیکی یا میکروسوئیچ
  • دارای رمز مکانیکی و یا رمز دیجیتالی
  • مجهز به سیستم ضد سرقت داخلی
  • دارای لولا قاب دار و محکم
  • دارای قابلیت نسوز بودن و مقاومت در برابر دمای بالا
  • ضد سرقت، ضد دیلم ،ضد برش، ضد حریق

مزایای گاوصندوق چرخدار

معایب گاوصندوق چرخدار

شاید تنها موردی که بتوان به عنوان معایب صندوق چرخدار به آن اشاره کرد این است که به دلیل وجو چرخ در پایه های این محصول به سرقت بردن این محصول کار راحت‌ تری باشد، که البته در این محصول سیستم ضدسرقت تعبیه شده است.

برای مطالعه » جهت آشنایی با سیستم های ضد سرقت می توانید مقاله گاوصندوق ضد سرقت را مطالعه نمایید.

اما توصیه می شود که محصول برای مکانهایی مانند طلافروشی‌ها، بانک‌ها، و پادگانهای نظامی استفاده نشود.

معایب گاوصندوق چرخدار

سخن پایانی

امیدوارم که ارائه این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد، لطفا سوالات و نظرات خود را در انتهای همین صفحه و در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

و در صورتی که قصد خرید صندوق چرخدار را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی در نظر گرفته شده در سایت سیف باکس کاوه با همکاران ما در ارتباط باشید.

همچنین این فروشگاه خدمات دیگری را مانند خرید و فروش گاوصندوق دست دوم را نیز به آن دسته از مشتریانی که قصد دارند هزینه کمتری برای خریدن محصول صرف کنند ارائه می کند، و خدمات دیگری مانند تعمیرات و فروش قفل گاوصندوق را نیز به مشتریان خود ارائه می دهد.

سئوالات متداول در مورد گاوصندوق چرخدار؟

قیمت گاوصندوق چرخدار؟

برای مطلع شدن از قیمت خرید گاوصندوق چرخدار با شماره های 09122084335 ، 02155625086 تماس بگیرید.

مزایای گاوصندوق چرخدار؟

جابجایی آسان، مناسب برای استفاده در سازمان ها و اداره جات، مجهز به ضامن، دارای لولا قاب دار و محکم، دارای قابلیت نسوز بودن و مقاومت در برابر دمای بالا.

انواع صندوق چرخدار؟

صندوق چرخدار مکانیکی، دیجیتالی، و هوشمند از انواع صندوق های چرخدار هستند، که شما می توانید از آن ها استفاده نمایید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 16 =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;