جستجو کردن
Close this search box.

گاوصندوق مدارک

برای خرید گاوصندوق مدارک با یک سال گارانتی معتبر، 5 سال خدمات پس از فرش و دریافت مشاوره تخصصی با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید، کارشناسان ما به صورت 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما هستند.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

گاوصندوق مدارک یکی از محصولاتی است که برای سازمان ها و اداره جات مختلف و همچنین برای مصارف خانگی هم به عنوان یک گاوصندوق خانگی می توان از آن استفاده کرد.

گاوصندوق مدارک یا Document Safes دارای طبقه بندی ها و محفظه های مختلف برای نگهداری اسناد و مدارک شما می باشند.

گاوصندوق مدارک همچنین دارای امکاناتی هستند که باعث بالا رفتن امنیت مدارک و اسناد مهم شما در درون گاوصندوق ها می شود.

اکثر این محصولات قفل آنها به صورت اثر انگشتی باز می‌شوند یعنی برای باز کردن درب این محصولات باید حتما از اثر انگشت شخص استفاده شود، جهت آشنایی بیشتر با این قابلیت شما می توانید به صفحه قیمت گاوصندوق اثر انگشتی مراجعه نمایید.

البته یک نکته دیگر که در مورد گاوصندوق های مدارک بسیار حائز اهمیت است این است که در گاوصندوق مدارک فقط کاغذ و اسناد کاغذی نگهداری نمی شود، بلکه در درون این محصولات می توان dvd، فلش مموری، کارت حافظه و غیره نیز نگهداری کرد.

بنابراین در زمان ساخت محصولات باید از مواد و متریال استفاده کرد که هر نوع وسایلی را بتوان در آن نگهداری کرد، به عنوان مثال هم دارای قابلیت نسوز بودن باشند که بتوانند در برابر حرارت بالا مقاومت کافی را داشته باشند.

و همین که به عنوان یک گاوصندوق ضد آب جنس و بدنه آنها به گونه‌ای طراحی شده باشد که از نفوذ آب و رطوبت به درون آنها جلوگیری شود.

و همین که از لحاظ امنیتی به گونه ای طراحی شده باشند که همانند یک گاوصندوق دیجیتالی بازکردن در بین محصولات کار راحتی نباشد، بهتر است که قفل گاوصندوق مدارک به صورت دیجیتالی طراحی شده باشد تا به صورت مکانیکی یا دستی.

Document Safes

قیمت گاوصندوق مدارک

قیمت Document Safes می تواند به عوامل متعددی بستگی داشته باشد؛ از جمله جنس، وزن، ابعاد و ویژگی های بکار رفته در گاوصندوق مدارک از جمله عوامل مهمی است که در قیمت آن تاثیر گذار می باشد.

شما می توانید از طریق لینک زیر با کارشناسان فروشگاه گاوصندوق ارتباط برقرار نمایید و قیمت خرید Document Safes را از آنها استعلام نمایید.

کارشناسان مربوطه علاوه بر ارائه توضیحات لازم مبنی بر ویژگی ها و کاربردهای هر کدام از مدلهای گاوصندوق مدارک به شما، ما را در جریان قیمت انواع محصولات گاوصندوق و مدارک قرار می دهند.

همچنین راه‌های ارتباطی درج شده در وب سایت فروشگاه طباطبایی نیز در اختیار شما است که از این طریق می توانید با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

استعلام قیمت گاوصندوق مدارک

قیمت گاوصندوق مدارک

فیلم گاوصندوق مدارک

در بخش زیر شما می توانید ویدئوی معرفی مربوط به صندق مدارک را مشاهده نمایید.

تصاویر محصولات گاوصندوق مدارک

در بخش زیر شما می توانید تصاویر مربوط به گاو صندوق و مدارک را مشاهده نمایید که در این تصاویر همانگونه که مشاهده می کنید گاوصندوق مدارک در ابعاد مختلف و با طرح ها و رنگ های مختلفی طراحی شده است.

گاوصندوق های مدارکی توانند تولید شده انواع شرکت های ایرانی و خارجی باشند، به عنوان مثال شرکت های خارجی مانند شرکت گاوصندوق روستیک، شرکت گاوصندوق ایگل و غیره در زمینه تولید گاوصندوق های مدارک فعالیت می کنند.

و شرکت های ایرانی مانند شرکت کاوه هم در زمینه تولید این محصولات فعالیت می کنند.

گاوصندوق مدارک با گارانتی معتبر

گاوصندوق مدارک دارای 10 سال گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش است که در فروشگاه طباطبایی به عنوان نمایندگی اصلی صندوق های نسوز و اداری در تهران ارائه می شود.

برگه ضمانتنامه این محصولات در زمان خرید به شما ارائه می شود، که شما می توانید این برگه ضمانتنامه را نزد خود نگه دارید، و در مواقع ضروری از خدمات گارانتی آن استفاده نمایید.

ویژگی گاوصندوق مدارک

اصلی ترین ویژگی گاوصندوق مدارک این است که این محصولات باید کاملا ایمن و ضد سرقت طراحی شده باشد که در قسمت قبل توضیح داده شد که حتما باید به صورت دیجیتالی و اثر انگشتی قفل آنها طراحی شده باشد.

برای مطالعه » جهت آشنایی با محصولات ضد سرقت و ایمن می توانید مقاله گاوصندوق ضد سرقت را مطالعه نمایید.

در صورتیکه شما قبلا گاوصندوق مدارکی را خریداری کرده اید که دارای قفل مکانیکی است می توانید جهت خرید قفل صندوق دیجیتالی و اثر انگشتی اقدام نمایید.

همچنین گاوصندوق مدارک باید دارای قابلیت نسوز باشد، یعنی در برابر حرارت بالا مقاومت کافی را داشته باشد.

به عنوان مثال محصولات گاوصندوق گنجینه که به‌صورت نسوز و ایمن طراحی شده‌اند می‌توانند به عنوان گاوصندوق مدارک از آنها استفاده کرد.

مورد بعدی وزن گاوصندوق است که باید حتما در طراحی گاوصندوق مدارک به وزن و حجم این محصولات نیز توجه کرد.

به عنوان مثال شرکت گاوصندوق سدید محصولات خود را در وزن و ابعاد مناسب تولید می کند که شما می توانید از محصولات آن به عنوان گاوصندوق مدارک و نگهداری اسناد و مدارک مهم خود استفاده نمایید.

و همانطور که در بخش های قبلی گفته شد گاوصندوقهای مدارک صرفا جهت نگهداری از اسناد کاغذی از آنها استفاده نمی‌شود و باید دارای ویژگیهایی مانند ضدآب نیز باشند مانند محصولات گاوصندوق سایروس که طراحی آنها به گونه‌ای است که از بروز هرگونه رطوبت و آب به داخل محصول جلوگیری شده است.

همچنین مورد بعدی که از ویژگی مهم گاوصندوقهای مدارک محسوب می‌شود این است که ابعاد این محصولات باید مناسب باشد، به عنوان مثال همانند گاوصندوق نیکا باید دارای ابعاد مناسب باشند که در جاهای مختلف مثل اداره جات و منزل جای دیگر بتوان از آنها استفاده کرد.

همچنین این می تواند در طراحی و ساخت مدارک از چرخ هم در پایه های آن استفاده کرد که به عنوان یک گاوصندوق چرخدار حمل آنها به راحتی امکان پذیر باشد.

ویژگی گاوصندوق مدارک

کاربرد گاوصندوق مدارک

گاوصندوق مدارک همانگونه که از نام آنها پیداست مکانی برای مراقبت و نگهداری از اسناد و مدارک مهم هستند، پس باید آن ها حتما دارای ویژگی نسوز بودن، ضد زلزله بودن، ضد سرقت، ضد آب و رطوبت باشند.

و سایز و ابعاد آن ها هم باید متناسب با مکانی باشد که قرار است در آنجا استفاده شوند.

سایز و ابعاد گاوصندوق و مدارک جز عواملی است که در قیمت آنها نیز بسیار تاثیرگذار است و در صورتی که شما به دنبال خرید یک گاوصندوق ارزان برای خود هستید که اسناد و مدارک خود را در آنها نگهداری کنید، پیشنهاد می کنیم که هنگام سفارش محصول مورد نظر حتما تاکید کنید که در سایز و ابعاد مناسب محصول مورد نظر برای شما طراحی و ساخته شود.

زمانی که این محصولات در سایز و ابعاد کوچک طراحی و ساخته شوند یکی از کاربردهای مهم آنها این است که میتوانید شما این محصولات را به عنوان یک گاوصندوق مخفی در مکانهای از منزل یا محل کار خود جاسازی کنید، تا دیگر خیال شما بابت بحث سرقت اسناد و مدارک مهم آسوده باشد.

در صورتیکه در مورد خرید گاوصندوق های مدارک نیاز به مشاوره بیشتری دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در وب سایت با کارشناسان مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

برای مطالعه » جهت آشنایی با پروسه تولید صندوق مدارک می توانید مقاله ساخت گاوصندوق را مطالعه نمایید.

گاوصندوق مدارک مناسب چه افرادی است

گاوصندوق مدارک هم می‌تواند برای سازمانها و اداره جات مختلف مورد استفاده قرار گیرد، و همین که به عنوان یک محصول خانگی مورد استفاده شخصی نیز قرار گیرد.

فقط نکته‌ای که در مورد محصولات حائز اهمیت است این است که حتما باید به صورت ضد سرقت، نسوز و ایمن طراحی شده باشند.

محصولاتی که شما برای سازمان یا اداره مورد نظر خود قصد خرید صندوق مدارک را دارید لازم به ذکر است که فروشگاه طباطبایی طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی، سازمان آموزش و پرورش، سازمان نیروهای مسلح، و همچنین سازمان بهداشت و درمان می باشد.

که محصولات مختلف گاوصندوق مدارک را به صورت نقد و اقساط به مشتریان خود عرضه می کند.

همچنین شما در صورتی که قصد دارید با یک هزینه کاملا مقرون به صرفه این محصولات را خریداری کنید لازم است بدانید که در فروشگاه طباطبایی گاوصندوق دست دوم نیز با قیمت مقرون به صرفه و همچنین با ضمانتنامه معتبر به شما مشتریان ارائه می شود.

گاوصندوق مدارک مناسب چه افرادی است

سخن پایانی

در نهایت امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد، لطفا نظرات، سوالات، پیشنهادات، و انتقادات خود را پیرامون این مطلب در انتهای همین صفحه در وب سایت سیف باکس طباطبایی در بخش نظرات وارد نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ دهند.

سئوالات متداول در مورد گاوصندوق مدارک ؟

قیمت گاوصندوق مدارک ؟

جهت اطلاع از قیمت بروز گاوصندوق مدارک می توانید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس بگیرید.

نحوه خرید گاوصندوق مدارک ؟

برای خرید انواع گاوصندوق مدارک می توانید هم بصورت خرید آنلاین و اینترنتی و هم به صورت حضوری این محصول را خریداری نمایید.

مرکز خرید گاوصندوق مدارک در تهران ؟

فروشگاه طباطبایی تنها مرکز خرید اصلی گاوصندوق مدارک در تهران است، که این محصول را با گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − دو =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;