جستجو کردن
Close this search box.

کلید گاوصندوق

برای خرید کلید گاوصندوق می توانید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید، کلید گاوصندوق با قیمت مناسب + یک سال گارانتی معتبر و 5 سال خدمات پس از فروش، جهت مشاهده انواع کلید صندوق های ایرانی و خارجی، و آشنا شدن با روش های باز کردن آن ها ادامه این مطلب را دنبال نمایید.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

شکستن کلید گاوصندوق یکی از مهمترین دردسر های صندوق های کلیدی است که شما را مجبور می کند تا مقاله روش باز كردن گاوصندوق کلیدی را مطالعه کنید، البته در کنار آن مقاله، آموزشی حاضر نیز تحت عنوان آموزش ساخت کلید انواع صندوق های خانگی و اداری به شما کمک می کند تا کار خودتان را راه بندازید.

فراموش نکنید که بهترین کار در این حالت تماس با کلید ساز است، شما در هر ساعت از شبانه روز می توانید برای تعمیرات گاوصندوق خود با ما تماس بگیرد. ۰۲۱۵۵۶۲۵۰۸۶ – ۰۹۱۲۲۰۸۴۳۳۵

بهترین فروشگاه کلید صندوق های نسوز و ضد سرقت در تهران، جهت ساختن کلید این محصولات و خرید آن فروشگاه سیف کاوه می باشد.

که شما اگر قصد خرید کلید انواع صندوق یا سیف باکس را دارید می توانید با توجه به آدرس مندرج شده در سایت safekaveh.com (آدرس هم در پایین صفحه و هم در صفحه تماس با ما قید شده است) مراجعه نمایید.

فروشگاه کلید سیف باکس علاوه بر فروش کلید انواع مدل های صندوق ایرانی و خارجی، مانند کاوه، نیکا، گنجینه، آیکو، گنج بان، بامیل و دیگر مدل ها، خدماتی مثل تعمیر کلید سیف باکس را نیز به شما مشتریان ارائه می دهد.

قیمت کلید گاوصندوق

صندوق های نسوز و ضد سرقت همانطور که می دانید دارای انواع مختلفی هستند و طبیعتا کلید های این محصولات نیز دارای مدل های مختلفی است که قیمت آن ها نیز متغیر می باشد.

لذا ما در بخش زیر یک لینک ارتباطی در اختیار شما قرار داده ایم که از این طریق می توانید با کارشناسان بخش فروش ارتباط برقرار نمایید و قیمت کلید صندوق های نسوز ایرانی و خارجی را استعلام نمایید.

استعلام هزینه کلید گاوصندوق

شکستن کلید گاوصندوق

همانطور که گفته شد، یکی از بدترین اتفاقاتی که ممکن است برای صندوق های کلیدی بیفتد، شکستن کلید آن است، یا اینکه کلید سیف باکس گم شده باشد، مخصوصا اگر داخل صندوق مدارک و یا اموال مهمی داشته باشید، اما اگر کلید سیف باکس شکست چه کنیم؟

 

وقتی کلید گاوصندوق شکست باید چه کار کنم؟

وقتی کلید صندوق شکست در وهله اول نوع قفل گاوصندوق خود را مشخص کنید، قفل کلید، قفل ترکیبی مکانیکی، کلیدی و غیره سپس یکی از راه های زیر را امتحان کنید:

  • تماس با تعمیرکار صندوق
  • تماس با فروشنده  برای خرید کلید یدک صندوق
  • استفاده از شاه کلید صندوق
  • استفاده از کلید چند محوره
  • استفاده از دریل چند وضعیت

تماس با بخش خدمات

بعد از شکسته شدن کلید صندوق بهترین کاری که می توانید انجام دهید استفاده از خدمات شرکت سیف کاوه است.

شرکت سیف کاوه یکی از بهترین شرکت هایی است که در زمان شکسته شدن کلید صندوق و فراموشی رمز آن، به بهترین شکل ممکن به کمک شما خواهد آمد و درب گاوصندوق را به بهترین شکل ممکن باز خواهد کرد.

به طوری که هیچ گونه آسیبی به محصول شما وارد نخواهد شد و عملیات بازگشایی درب صندوق در سریع ترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

استفاده از کلید چند محور

همانطور که پیش تر گفته شد، استفاده از کلید چند محور یکی از راه هایی است که در زمان شکستن کلید گاوصندوق می تواند بسیار به شما کمک کند، این کلید به گونه طراحی شده است که می تواند درب هر صندوقی را به راحتی و در سریع ترین زمان ممکن بازکند.

اما مهم ترین مسئله دراستفاده از اینگونه کلید ها در نظر گرفتن زمان و استفاده صحیح می باشد.

زیرا یادگیری استفاده از کلید چند محور خودش نیاز به زمان دارد و در صورت استفاده اشتباه امکان دارد که به گاوصندوق خانگی و یا شرکتی شما صدمه وارد کنید.

استفاده از دریل چند وضعیت

استفاده از دریل چند وضعیت

استفاده از دریل های چند وضعیته بعد از شکسته شدن کلید صندوق یکی دیگر از راه های باز کردن درب صندوق است.

البته این دستگاه ها فقط برای بازکردن درب صندوق طراحی نشده اند بلکه به کمک آن ها می توانید هر قفلی را باز کنید و نکته مهم دیگر در خصوص این دریل ها این می باشد که دریل چند وضعیت قفل صندوق شما را تخریب خواهد کرد و بعد از استفاذه از آن حتما باید یک قفل جدید برای محصول خود تهیه کنید.

درآوردن کلید شکسته از قفل گاوصندوق

برای درآوردن کلید شکسته از قفل صندوق راه های متعددی وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت.

در صورتی که پس از خواندن این مقاله و با امتحان کردن تمام راهکار های موجود نتوانستید کلید شکسته در قفل صندوق را خارج کنید می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا به سرعت محل شما اعزام شده و برای تعمیر قفل محصول خریداری شده شما اقدام کنند.

برای مطالعه » آشنایی با مراحل و فرآیند ساخت گاوصندوق توسط تکنسین های شرکت safekaveh

استفاده از انبردست و دم باریک برای دراوردن کلید شکسته

استفاده از انبردست و دم باریک برای دراوردن کلید شکسته

در هنگام شکستن کلید صندوق اگر کمی خوش شانس باشید و کمی از دسته ی کلید از قفل صندوق بیرون مانده می توانید از انبردست و دم باریک برای بیرون آوردن کلید شکسته استفاده کنید.

در این روش لازم است که با استفاده از انبردست دسته کلید را که شکسته بگیرید و آن را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا کلید از قفل خارج شود.

البته ممکن است با چرخاندن در جهت عقربه ساعت بتوانید درب صندوق را نیز باز کنید.

برای مطالعه » آشنایی با گاوصندوق ضد سرقت و ایمن شرکت safekaveh

استفاده از پیچ گوشتی برای بیرون آوردن کلید شکسته در قفل

استفاده از پیچ گوشتی برای بیرون آوردن کلید شکسته در قفل

اگر کلید صندوق شما به طور کامل در قفل شکسته باشد بعد سطح آن بیرون مانده باشد کار سخت می شود و شما می توانید از پیچ گوشتی برای بیرون آوردن کلید شکسته در قفل استفاده کنید.

فراموش نکنید که این کار برای صندوق های کلیدی و کم امنیت است و در محصولات پیشرفته ای مثل گاوصندوق دیجیتال جوابگو نیست.

ساختن کلید گاوصندوق

ساختن کلید صندوق و تماس با فروشنده محصول برای خرید کلید یدک سیف باکس دومین و بهترین راهی است که در زمانی که کلید صندوق شکسته باشد و یا آن را گم کرده باشید میتواند به شما کمک کند.

اما باید بدانید که ساخت کلید صندوق روشی اصولی نیست، و در بسیاری از موارد کار نمی کند.

چرا کلید ساز صندوق در بعضی محصولات جدید که دارای ساختار امنیتی بالا تری هستند نمی تواند صندوق شما را به شکلی که انتظار دارید باز کند و شاید بهترین کار قبل از این کار تما با فروشنده صندوق برای خرید کلید یدک باشد.

زمانی که کلید سیف باکس شما گم شود، و یا اینکه به دلیل بی احتیاطی کلید در قفل صندوق بشکند، که در این صورت شما هم به کلید صندوق و هم به تعویض قفل محصول نیاز دارید.

می توانید جهت ساختن کلید سیف باکس با مرکز فروش کلید صندوق تماس بگیرید ، و با توجه به مدل محصول خود سفارش ساخت کلید مد نظرتان را دهید.

در قسمت زیر ما با قرار دادن عکس کلید صندوق، شما را با یک نمونه از مدل های کلید سیف باکس آشنا کرده ایم.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق دست دوم با قیمت بسیار ارزان

ساختن کلید گاوصندوق

بهترین راه بعد از شکستن کلید گاوصندوق

اگر کلید صندوق شکسته و یا کلید سیف باکس گم شده، بهترین راه این است که با شرکت سازنده محصول خود تماس بگیرید و برای حل این مشکل از آنها کمک بگیرید.

با این کار دیگر شما نگران آسیب دیدن محصول خود نخواهید بود و با خیالی راحت مشکل محصول خود را به دست افراد حرفه ‌ای می سپارید تا به سرعت آن را حل کنند.

البته فراموش نکنید که یکی از دلایلی که باعث ایجاد این مشکل می شود استفاده از صندوق های قدیمی با کلید های مکانیکی و پر دردسر است.

پس هوشمندانه ترین کار این است که از گاوصندوق اثر انگشتی و صندوق های دیجیتالی برای نگهداری اشیا ارزشمند استفاده کنید تا دیگر با این مشکل مواجه نشوید.

می توانید برای خرید صندوق اثرانگشتی به صفحه مرتبط ما مراجعه کنید و مناسب ترین محصول را متناسب با کاربرد خود سفارش دهید.

توجه» البته اگر شما سیف باکس خود را از یک فروشگاه معتبر با گارانتی و خدمات پس از فروش خریداری نمایید دیگر نیازی نیست که نگران شکستن کلید آن باشید، چرا که نمایندگی مورد نظر کلید صندوق شما را به صورت رایگان تعمیر و تعویض خواهد کرد.

ساخت کلید صندوق کاوه

کلید صندوق کاوه یکی از محصولاتی است که در فروشگاه کلید صندوق در تهران به مشتریان و خریداران  عرضه می شود.

برای خرید کلید صندوق ایران کاوه، و ساخت کلید صندوق کاوه با ما تماس بگیرد.

فروشگاه سیف کاوه، نمایندگی رسمی شرکت کاوه در تهران است و شما می توانید با مراجعه به لینک زیر، مدل های مختلف شرکت کاوه را مشاهده نمایید.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق نسوز کاوه از نمایندگی اصلی شرکت کاوه با 18 ماه گارانتی معتبر

خرید کلید گاوصندوق نیکا

کلید صندوق نیکا یکی دیگر از محصولاتی است که در فروشگاه کلید صندوق در تهران ، شما می توانید آن را خریداری نمایید.

و همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر مدل های مختلف شرکت کره ای نیکا را مشاهده نمایید، و علاوه بر سفارش کلید صندوق نیکا با مدل های مختلف این محصول آشنا شوید.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق نسوز نیکا از نمایندگی اصلی شرکت نیکا در تهران با 18 ماه گارانتی معتبر

ساخت کلید گاوصندوق گنجینه

کلید صندوق گنجینه یکی دیگر از محصولاتی است که در فروشگاه طباطبایی، شما می توانید آن را خریداری نمایید.

و همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر مدل های مختلف شرکت گنجینه مهر پارس را مشاهده نمایید، و محصول مورد علاقه خود را با بهترین قیمت از نمایندگی رسمی شرکت گنجینه مهر پارس خریداری نمایید.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق گنجینه از نمایندگی اصلی شرکت گنجینه با 18 ماه گارانتی معتبر

کلید گاوصندوق گنج بان

کلید صندوق های نسوز گنج بان یکی دیگر از محصولاتی است که در فروشگاه طباطبایی، شما می توانید آن را خریداری نمایید.

و همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر مدل های مختلف شرکت گنج بان را مشاهده نمایید، و محصول مورد علاقه خود را با بهترین قیمت از نمایندگی رسمی شرکت گنج بان خریداری نمایید.

پیشنهاد ویژه » خرید گاوصندوق گنجبان از نمایندگی اصلی شرکت گنجبان در تهران با 18 ماه گارانتی معتبر

کلید گاوصندوق ایران کاوه

به غیر از محصولات کاوه، نیکا، گنجینه و گنجبان، صندوق های ایران کاوه نیز جر پر مصرف ترین صندوق های موجود در بازار ایران هستند که در کنار برند های ذکر شده بالاترین آمار فروش را دارند، در فروشگاه سیف کاوه انواع کلید صندوق های ایران کاوه نیز به فروش می رسد، ضمنا برای آشنایی با این محصولات با کیفیت شما می توانید به صفحه گاوصندوق ایران کاوه مراجعه نمایید و لیست قیمت و کاتالوگ صندوق های نسوز ایران کاوه را مشاهده کنید.

سئوالات متداول در مورد کلید گاوصندوق؟

قیمت کلید گاوصندوق؟

قیمت کلید گاوصندوق بستگی به مدل و برند محصول شما دارد، جهت استعلام قیمت کلید گاوصندوق با شماره 09122084335، 09122084335 تماس بگیرید.

اگر کلید گاوصندوق گم شد چه کنیم؟

در صورت گم شدن کلید صندوق، همین حالا با فروشگاه کلید صندوق در تهران از طریق شماره های 09122084335، 09122084335 تماس بگیرید.

فروشگاه کلید گاوصندوق در تهران؟

شرکت safekaveh تنها فروشگاه معتبر کلید صندوق در تهران است، که شما می توانید کلید صندوق های نسوز و ضد سرقت را به صورت اینترنتی و یا با مراجعه حضوری خریداری نمایید.

اگر مطلب را دوست داشتید امتیاز دهید!
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − یازده =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;