جستجو کردن
Close this search box.

حمل گاوصندوق

برای حمل گاوصندوق و جابه جایی انواع صندوق های سنگین، می توانید با شماره های 09122084335 و 02155625086 تماس حاصل فرمایید، حمل گاوصندوق در تهران توسط بهترین شرکت حمل و جابه جایی انواع صندوق های سنگین، جهت برقراری ارتباط با تکنسین های حمل و جابه جایی انواع سیف باکس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

فهرست مطالب

angle-double-down
angle-double-down

حمل گاوصندوق با سیف کاوه

جابجایی گاوصندوق در تهران توسط تکنسین های فروشگاه سیف کاوه به شما مشتریان عزیز ارائه می شود تا شما که اگر قصد خرید گاوصندوق را دارید دیگر نگرانی و دغدغه بابت مسائل مربوط به جابجایی و حمل گاوصندوق را نداشته باشید و با خیالی آسوده به فروشگاه سیف کاوه مراجعه کرد کرده و تنها دغدغه ذهنی شما انتخاب بهترین محصول مورد نظر متناسب با نیازتان باشد

از آنجا که هدف اصلی فروشگاه سیف کاوه تنها رضایت شما مشتریان عزیز است با ارائه خدمت جابجایی گاوصندوق آسودگی خاطر را برای شما به ارمغان آورده است.

پیشنهاد ویژه : برای خرید گاوصندوق به فروشگاه گاوصندوق طباطبایی مراجعه نمایید.

حمل گاوصندوق

چگونه گاوصندوق را جابجا کنیم

چگونه گاوصندوق را جابجا کنیم، قطعاً با توجه به وزن و سنگینی یک گاوصندوق بلند کردن آن حتی برای افراد قوی هیکل بسیار سخت و در عین حال نشدنی می باشد. بنابراین برای جابجا کردن گاوصندوق باید فکری غیر از بلند کردن آن بکنیم.

گاوصندوق بسیار سنگین است اما می توانید در محل اتصال یک گاوصندوق به زمین یک جک قرار دهید و سپس با بالا آوردن جک فاصله گاوصندوق را از زمین بیشتر کنید. در این زمان است که می توانید ریل را زیر گاوصندوق قرار دهید، اما باز هم مشکل کامل برطرف نخواهد شد زیرا نصفه دیگر گاوصندوق هنوز روی زمین قرار دارد و به راحتی نمی توان آن را بر روی چرخ دستی قرار داد.

با توجه به آنچه توضیح دادیم بعد از آن که زیر گاوصندوق جک قرار دادید و آن را بالا برده و سپس ریل زیر آن قرار دهید، نصف دیگر گاوصندوق هنوز روی زمین است اما با کمک یک سیم بکسل می توانید نصفه دیگر را نیز روی چرخ دستی قرار دهید و سپس با جابجا کردن چرخ دستی گاوصندوق شما جابجا خواهد شد.

مشکل اصلی که در روش جابجایی گاوصندوق با چرخ دستی و جک  این است، که این کار را برای گاوصندوق های با وزن کمتر می توان انجام داد. اما برای گاوصندوق هایی که وزن بیشتری دارند و جابجایی آنها سخت تر می باشد این روش توصیه نمی شود و به جای آن باید از جک و ریل استفاده کنید.

جابه جا کردن گاوصندوق

شاید برای شما اتفاق افتاده باشد که به منزل تازه نقل مکان کنید، و با مشکل  اینکه چگونه گاوصندوق خود را جابجا کنید روبه رو شده باشید شما می توانید از افراد حرفه‌ ای در این باره کمک بگیریم تا با مهارت تمام بدون آسیب زن به وسیله خود به راحتی گاوصندوق شما را جابجا کند وزن زیاد گاوصندوق بزرگ‌ ترین مشکلی است که در حال جابه جایی گاوصندوق با آن رو به رو خواهید شد.

به علت وزن زیاد در زمان جابجایی ممکن است به دست یا کمر خود آسیب برسانید از انجام دادن  این کاربه صورت انفرادی  خودداری کنید، یا اینکه وسیله از دستتان رها شود به علاوه آسیب رساندن به خودتان سنگ و سرامیک یا به کف اتاق را ضربه بزند.

برای جابجایی گاوصندوق نکات مهم دیگری که لازم است شما آن را مد نظر قرار دهید این است که نوع گاوصندوق که انتخاب می کنید باید دارای یک وزن مشخصی باشد که آن دستگاه و وسیله ای که قرار است کار جابجایی گاوصندوق و حمل گاوصندوق را انجام دهد. تحمل وزن گاوصندوق را داشته باشد برای مثال محصولی مانند گاوصندوق کاوه مدل ۹۲۰ KR دارای ویژگی سبک می باشد، این محصول یکی از محصولاتی است که با استفاده از دستگاه های حمل گاوصندوق و به راحتی می توان آن را جابجا کرد.

همانطور که در تصویر قسمت قبلی ملاحظه می کنید هرچند که ما در جا به جا کردن گاو صندوق ها از ابزار آلات مناسب آن گرما و استفاده کنیم اما انجام این کار در نهایت به وجود افراد و تکنسین های مختلفی نیازمند است.

برای این منظور فروشگاه سیف کاوه خدمت جابه جایی گاوصندوق را به مشتریان خود ارائه می دهد ، یعنی زمانی که شما به فروشگاه سیف کاوه مراجعه می کنید جابجایی و حمل گاوصندوق توسط تکنسین های این شرکت به درب منزل شما به صورت رایگان انجام می شود.

 همکاران ما گاوصندوق شما را در هر کجای منزل و یا محل کارتان که مدنظرتان است، برای شما قرار می دهند این مورد از جمله خدمات پس از فروش ای است که توسط فروشگاه سیف کاوه به مشتریان ارائه می شود.

هزینه حمل گاوصندوق

هزینه حمل گاوصندوق

اگر شما اقدام به خرید گاوصندوق از شرکت سیف کاوه کنید حمل آن توسط نیروهای شرکت به صورت رایگان در محل انجام می شود. اما هزینه حمل گاوصندوق معمولاً از بین ۵۰ هزار تومان شروع شده و در ابعاد گسترده تر تا ۲۰۰ هزار تومان برای شرکت های مختلف می رسد و بسته به نوع گاوصندوق است یک نیسان تا یک وانت بار گاوصندوق می تواند هم شود.

البته در مورد هزینه حمل گاوصندوق این مورد را هم باید به شما بگوییم که جابجایی گاوصندوق و حمل گاوصندوق برای آن دسته از مشتریانی که برای اولین بار به فروشگاه سیف کاوه مراجعه می کنند به صورت رایگان انجام می شود، چراکه این مورد همانطور که در قسمت های قبلی هم توضیح دادیم جزء خدماتی است که توسط این مجموعه به مشتریان ارائه می شود.

یعنی شما زمانی که به فروشگاه سیف کاوه مراجعه میکنید و زمانی که یکی از محصولات این فروشگاه را خریداری می کنید یک برگه ضمانت نامه تحت عنوان گارانتی گاوصندوق به شما ارائه می شود، که دارای دو سال اعتبار می باشد

در این برگه ضمانت نامه خدمات پس از فروش ۱۰ ساله قید شده است که در صورت بروز هرگونه مشکل برای محصول این مجموعه موظف است به مدت ۱۰ سال خدمات پس از فروش رایگان به شما ارائه دهد این خدمات پس از فروش که به صورت رایگان و مشتری ارائه می‌ شود این است که هزینه حمل گاوصندوق در هنگام خرید به صورت رایگان به مشتری ارائه می‌شود. جابجایی گاوصندوق توسط همکاران ما به صورت رایگان برای شما انجام می‌شود و محصول شما را تا درب منزل حمل می کنند.
پس دیگر شما عزیزان لازم نیست که نگران این موضوع باشید که بخواهید هزینه گزافی را بابت حمل گاوصندوق صرف کنید

سخن پایانی

مجموعه بزرگ سیف کاوه با بیش از 10 سال سابقه کاری در زمینه فروش، نصب و حمل گاوصندوق به سراسر تهران آماده ارائه هرگونه خدمت در این زمینه را دارد برای اطلاع دقیق از شرایط حمل رایگان گاوصندوق به صورت حرفه ای باما تماس بگیرید.

سوالات متداول حمل گاوصندوق

جابه‌ جایی گاوصندوق سنگین نیاز به برنامه‌ ریزی دقیق و استفاده از تجهیزات مناسب مانند چرخ‌ دستی‌ های مخصوص و تسمه‌ های ایمنی دارد. بهتر است از خدمات حرفه‌ ای حمل گاوصندوق سیف کاوه استفاده کنید.

گاوصندوق‌ ها معمولاً سنگین و حجیم هستند و حمل آنها بدون تجهیزات و تجربه لازم می‌ تواند خطرناک باشد. توصیه می‌ شود از شرکت‌ های تخصصی حمل گاوصندوق مثل سیف کاوه استفاده کنید تا ایمنی و سلامت خود و دیگران را حفظ کنید.

تجهیزات مورد نیاز شامل چرخ‌ دستی‌ های سنگین، تسمه‌ های ایمنی، پتوهای محافظ برای جلوگیری از خراشیدگی و ابزارهای لازم برای باز و بسته کردن درها و قفل‌ ها است.

حمل گاوصندوق از پله‌ ها بسیار خطرناک است و نیاز به تجهیزات خاص مانند ریل‌ های مخصوص پله و چرخ‌ دستی‌ های با قابلیت حرکت روی پله‌ ها دارد. این کار باید توسط تیم‌ های متخصص و نیروهای مجرب سیف کاوه انجام شود.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − یک =

پیج اینستاگرام
مشاوره آنلاین
;